גלאט מייל

מבית ‘פתרונות פלוס’

אז אתם שואלים למה?

(כאן לא תשמעו הכפשות ודעות קיצוניות, הנושא הוא ריאלי ביסודו אף שבודאי יש מקום לערב בו ענייני השקפה ודרך חיים… אז אם זה מה שחיפשתם קבלו את התנצלותנו ותמשיכו לחפש…………)

טוב, התשובה נחלקת לשתים:

1. למי שכבר חי ביקום הוירטואלי

אם אתם שוחים ברשת אז ממש לא צריך להסביר לכם, אתם בודאי יכולים להסביר טוב יותר…… רק אפשר להזכיר לכם לפקוח עיניים לשים לב למה שגורמת הרשת לאדם וליקום כולו, היא דואגת לגדל דור מרושת וירטואלית ממש בכל תחום ופינה בחיים, עד שכבר לא נשארה שום פינה לברוח אליה.

נכון! ההכרח לא יגונה וישנם דברים חיוביים ברשת! אבל בואו נהיה כנים ורק נשאל את עצמנו אם באמת מוכרחים? בואו ונגלה לכם שדוקא לא תמיד! הרבה פעמים אפשר להסתדר עם מייל בלבד! באמת!

2. למי שעדין חי ביקום הריאלי

אם אתם עוד לא יודעים מה זה אינטרנט והאם הוא מן הצומח או מהחי (דבר שלא הגיוני אם אתם כאן 😉 ), אז תבינו משהו, לא שייך להסביר לכם איך אתם עלולים להרגיש כשתנסו להחליק ליקום המקביל, בדיוק כמו שלא נוכל להסביר לכם איך זה מרגיש הצעד הראשון על הירח……. אבל רק מה שבטוח, שאם אתם מעוניינים לשמר אצלכם את שלוות הנפש השמורה לדרי היקום הארכאי, אם אתם לא חסרים בהתמודדויות גם ככה, למה לכם להיכנס לזה?

ידוע המעשה בעגלון הותיק ‘מומחה העיירה’ שלעולם לא נתקע עם מרכבתו בבוץ, וכששאלוהו איך יתכן כדבר הזה שבמשך שנות קריירה רבות כל כך אף לא פעם אחת נאלץ לחוות את הסיוט הקבוע של כל עגלון, השיב להם הוא בתמימות את המשפט שנחרת לדורי דורות: עגלון טוב לא נכנס לבוץ! הוא לא יודע לחלץ את הסוסים מהרפש והטיט, אלא הוא פשוט לא מגיע למצב כזה……..

אז עזבו, למה להיכנס לבוץ???

אוקיי, אז צריכים מייל! אבל בשביל כוס חלב לא צריכים לקנות פרה! בשביל מייל לא צריכים חיבור מלא לאינטרנט!!!

לא יודעים איך עושים את זה? יש לכם שיקולים טכניים נוספים? נשמח לעזור ולהראות לכם שאכן זה אפשרי!!!

פנו אלינו בעמוד צור קשר

 

ולסיום,

כן! אלו שני יקומים מקבילים! העולם שקודם האינטרנט וזה שאחריו… ואולי נכון יותר לומר שזה האחרון נבנה על חורבותיו של הראשון עד כמה שניתן לקרוא לו בנין…….