גלאט מייל

מבית ‘פתרונות פלוס’

איך באמת?

ראשית חשוב להבין דבר בסיסי, תקשורת מייל עושה שימוש בשירותי אינטרנט, כך שבעצם אם יש לכם חיבור למייל זה אומר שיש לכם חיבור כלשהו לאינטרנט….. וכאן עלולה להתחיל הבעיה…… כי אם אתם משתמשים בחלק משירותי האינטרנט (במקרה הזה למייל בלבד למשל), אז אתם חייבים להבטיח לעצמכם שהחיבור הזה הוא באמת חסום הרמטית רק למייל ולא ניתן להתחבר דרכו לכל מה שיש לעולם הרחב להציע…..

ולכן, אמנם הכותרת היא ‘איך להתחבר למייל בלבד’, אבל בעצם נצטרך בעיקר לעסוק ב’איך לא להתחבר לכל מה שחוץ ממייל’.

הכנו לכם מדריכים שיוכלו לסייע לכם בכל ההליך הטכני הזה, תוכלו לעיין בהם לפי הסדר או לדלג ישירות לנושא הנדרש לכם:

איך להתחבר לאינטרנט מסונן

איך להתחבר למייל בלבד

תוכלו גם לקרוא ולהוריד את המדריכים בקובץ PDF מסודר! זה כאן!

אבל רגע אחד לפני שתצללו בקריאה…..

אם אתם צריכים מייל בלבד אבל לא חשוב לכם שהחיבור למייל יהיה דרך המחשב, אז אולי בכלל תוכלו לחסוך לעצמכם את ההתעסקות בפן הטכני של ההתחברות למייל בלבד, ובעצם לדלג על כל המדריכים האלו…….. (ובינינו, זו גם האופציה הכי הרמטית מבחינת החסימה!!!)

חברת ‘הדרן’ משווקת טאבלטים מאושרים על ידי ‘בד”ץ בני ברק’ ומיועדים לשימוש במייל ובאפליקציית הניווט ‘ווייז’ בלבד, החסימה היא גם ברמת המכשיר (גם אם המכשיר יתחבר לרשת לא מסוננת, לא ניתן להתחבר איתו לשום דבר אחר מלבד מייל ו’ווייז’), וגם ברמת הרשת (כרטיס הסים ייעודי ומוגבל לשימוש באפליקציות הנ”ל בלבד, במכשיר אחר הסים לא יעבוד).

בעוד ההתחברות מהמחשב לרשת מסוננת מצריכה הרבה שימת לב וידע בסיסי בכדי שאכן תתבצע חסימה כראוי, השימוש בטאבלט שחסום באופן הנ”ל הוא פשוט, וללא שום פעולה נוספת תקבלו חיבור חסום לחלוטין!!!

שימו לב! השימוש באפליקציית המייל בטאבלט בדרך כלל לא נוח לעבודה שוטפת, כמו כן הרבה פונקציות והגדרות שקיימות בממשק של ג’ימייל בדפדפן לא תמצאו באפליקציה, אבל אם אין לכם צורך ביותר מתכתובת פשוטה בדרך כלל, זה באמת יוכל לשרת אתכם היטב.

טאבלט וויז ומייל הדרן

 

ועוד רגע…..

אם בכלל כל מה שאתם צריכים זה רק מייל בשביל תכתובות פשוטות ללא קבצים מצורפים וכדו’, יתכן שתוכלו לעשות את זה בצורה יעילה עם השירות הזה:

וירטואל מייל