גלאט מייל

מבית ‘פתרונות פלוס’

איך להתחבר למייל בלבד

ראשית, החיבור למייל בלבד נצרך עבור רבים, אמנם לא כולם ‘חייבים’ להתחבר בגלל זה גם לכל מה שיש לאינטרנט להציע!
אנחנו לא באים לשכנע או להטיף מוסר! אם את זה חיפשתם אז מצטערים, תמשיכו לחפש……
אנחנו רק רוצים לעזור למי שרוצה להתחבר למייל בלבד שידע איך הוא עושה את זה והכי טוב, ולמה הכי טוב? כי ככה הוא יוכל יותר להחזיק מעמד במה שהוא בעצמו רוצה – מייל בלבד!!!

קודם כל, כפי שהקדמנו חשוב להבין שתקשורת מייל עושה שימוש בשירותי אינטרנט, כך שבעצם אם יש לכם חיבור למייל זה אומר שיש לכם חיבור כלשהו לאינטרנט….. וכאן עלולה להתחיל הבעיה…… כי אם אתם משתמשים בחלק משירותי האינטרנט (במקרה הזה למייל בלבד למשל), אז אתם חייבים להבטיח לעצמכם שהחיבור הזה הוא באמת חסום הרמטית רק למייל ולא ניתן להתחבר דרכו לכל מה שיש לעולם הרחב להציע…..

שניה אחת, בעצם, לפני המדריך הזה מומלץ לעיין במדריך ‘איך להתחבר לאינטרנט מסונן‘, לאחר שתבינו את העקרונות והמושגים הבסיסיים שהובאו שם תוכלו להמשיך כאן.

אז אוקיי, אנחנו כאן כי אנחנו רוצים להגביל את החיבור עבור מייל בלבד, אבל מאיפה מתחילים? למי פונים? יש כל כך הרבה חברות ושירותי סינון חלקם טובים יותר וחלקם פחות ולמי בדיוק פונים עכשיו?

(למען הסר ספק, אין לנו טובת הנאה או קשר עסקי עם אף אחת מהחברות הללו…)

חשוב! יש לשים לב, אם אתם מעוניינים באמת במייל בלבד ולא רוצים מצב שלאט לאט פותחים עוד ועוד….. חייבים לוודא שלא ניתן לעבור לתוכנית סינון אחרת עם אותו חיבור של המייל בלבד, כי אם לא, יתכן שבכמה פעולות יוכלו להחליף תוכנית ולהתחבר לאתרים נוספים וכו’….. (אף שזה יהיה מסונן… אבל לא זה מה שרציתם…).

 

רק רגע…..

אם אתם צריכים מייל בלבד אבל לא חשוב לכם שהחיבור למייל יהיה דרך המחשב, אז אולי בכלל תוכלו לחסוך לעצמכם את ההתעסקות בפן הטכני של ההתחברות למייל בלבד, ובעצם לדלג על כל המדריך הזה…….. (ובינינו, זו גם האופציה הכי הרמטית מבחינת החסימה!!!)

חברת ‘הדרן’ משווקת טאבלטים מאושרים על ידי ‘בד”ץ בני ברק’ ומיועדים לשימוש במייל ובאפליקציית הניווט ‘ווייז’ בלבד, החסימה היא גם ברמת המכשיר (גם אם המכשיר יתחבר לרשת לא מסוננת, לא ניתן להתחבר איתו לשום דבר אחר מלבד מייל ו’ווייז’), וגם ברמת הרשת (כרטיס הסים ייעודי ומוגבל לשימוש באפליקציות הנ”ל בלבד, במכשיר אחר הסים לא יעבוד).

בעוד ההתחברות מהמחשב לרשת מסוננת מצריכה הרבה שימת לב וידע בסיסי בכדי שאכן תתבצע חסימה כראוי, השימוש בטאבלט שחסום באופן הנ”ל הוא פשוט, וללא שום פעולה נוספת תקבלו חיבור חסום לחלוטין!!!

שימו לב! השימוש באפליקציית המייל בטאבלט בדרך כלל לא יספק לכם נוחות כמו זו של ממשק הג’ימייל בדפדפן המחשב, כמו כן הרבה פונקציות והגדרות שקיימות בממשק של ג’ימייל בדפדפן לא תמצאו באפליקציה, אבל אם אין לכם צורך ביותר מתכתובת פשוטה בדרך כלל, זה באמת יוכל לשרת אתכם היטב.

פרטי התקשרות לחברות הסינון

 

נטסטיק או תשתית ביתית?

ועכשיו בנוגע לחיבור מייל בלבד במחשב……..
כשניגשים למעשה, הכי קל זה ללכת על חיבור סלולרי, יש הרבה שירותי מייל בלבד בחיבור סלולרי, יותר נפוץ ויותר מוכר, מה גם שבדרך כלל לשימוש של מייל בלבד זה עושה טוב את העבודה.

אז נתחיל בהסתייגויות:

אם אתם צריכים מייל בכדי להעביר קבצים גדולים, סביר להניח שחיבור סלולרי לא יעזור לכם, כי בדרך כלל הוא מוגבל לכמות נתונים בחודש.

גם אם אתם צריכים חיבור יציב ומהיר, בדרך כלל חיבור סלולרי לא יוכל לספק לכם את זה.

אם אתם עובדים במקום ללא קליטה וכדו’, חיבור סלולרי זה פשוט לא בשבילכם!

במצבים כאלו אתם צריכים חיבור ביתי נייח, ועל כך להלן.

 

הלאה…

אם אתם לא מוצאים את עצמכם בהסתייגויות הנ”ל אז הנה מה שאתם צריכים:

חיבור סלולרי למייל בלבד הוא בדרך כלל יצא לכם זול משמעותית, הוא יספק לכם חיבור גם בדרכים, וגם קצת פחות מכשירים בבית…

ישנם כמה וכמה חברות המשווקות חיבור סלולרי (נטסטיק) למייל בלבד.

כפי שכבר הקדמנו במדריך הקודם, את התשתית הפיזית, במקרה זה ה’סטיק’, אין דרך לחסום לחיבורים אחרים, דבר שעקרונית יכול להוות פירצה חמורה ביותר!!! ולכן חובה גמורה להשגיח על כך ולהתקין תוכנת חסימה על המחשב כפי שהובהר במדריך הנ”ל.

 

והנה האפשרויות

נתחיל לפרט על האפשרויות לחיבור למייל בלבד על ידי מודם סלולרי, בהמשך נציין מה לגבי חיבור עם מודם נייח.

וכמובן, אם עיינתם כבר במדריך ‘איך להתחבר לאינטרנט מסונן‘, אתם מבינים למה אנחנו הולכים לתת כאן עדיפות לסינון ברמת הספק, ורק לאחר מכן נפרט איך להתחבר דרך ספק לא מסונן.

בעצם האפשרויות מתחלקות לשתי קבוצות: חיבור למייל בלבד, וחיבור לאינטרנט עם הגדרות סינון למייל בלבד. ההבדל הגדול בין הקבוצות הוא שבחיבור למייל בלבד לא ניתן לשנות את הגדרות הסינון, אבל בחיבור אינטרנט מסונן למייל בלבד ניתן לשנות את הגדרות הסינון.

אמנם בנטפרי למשל ניתן להתחבר לשירות המונע שינוי בהגדרות הסינון כמו ‘נטפרי אישי’, אבל עדיין זה לא ממש בלתי אפשרי…….
סתם בשביל העשרת הידע… רבים וטובים שהתחילו עם מייל בלבד, לאט לאט פתחו עוד ועוד חלקים באינטרנט (המסונן כמובן…), ואם אתם לא רוצים שזה יקרה גם אצלכם, אתם חייבים משהו שהוא באמת רק מייל! נקודה למחשבה!…….

רק שימו לב, שבמידה ואתם צריכים להעביר קבצים גדולים (יותר מ-25MB לקובץ בודד), אז תצטרכו להתחבר לשירות שיספק לכם את האפשרות הזו. לא יודעים מה ואיך? כאן בהמשך הסברנו הכל!!!

פרטי התקשרות לחברות הסינון

 

חיבור למייל בלבד

מהדרינט – שירות זה מתייחד בכך שהוא פועל על תשתית רשת נפרדת לגמרי מרשת האינטרנט ומחוברת רק לשירות המייל של מהדרינט, כל גישה נוספת לאתרים וכו’ אינה אפשרית כלל (בחיבור הסלולרי שלהם), וכמובן שאין בזה שום חשש לשינוי תוכנית וכדו’.

מהם תקבלו כרטיס סים עם קליטה של הוט מובייל, ואת הנטסטיק תוכלו לרכוש באופן עצמאי, השימוש לא מוגבל בנפח התעבורה החודשית.

תקבלו גם תיבת מייל עם סיומת של מהדרינט (mehadrin.net), ותוכלו להתחבר אך ורק אליה ולא לתיבת מייל של ג’ימייל וכדו’. תיבת המייל שתקבלו הינה ללא הגבלת נפח אחסון, ונפח מקסימלי של קבצים מצורפים הינו 30MB לכל הודעה.

ניתן לרכוש תיבות מייל נוספות בעלות של 5 ₪ בחודש על כל תיבה נוספת.

בשירות זה לא כלולה הגנה על המחשב באמצעות תוכנה, ניתן להתקין במקרה זה את התוכנה של אאוטנט בעלות של 100 ₪.

יש לשים לב למגבלות הקיימות בשירות זה: לא ניתן להתחבר לשירותי שליחת קבצים גדולים, עלות נוספת עבור תוכנת חסימה למחשב, כמו כן, זו כתובת שלא תלך איתכם לשום מקום במידה ותעברו לחברה אחרת…

ישנו יתרון בשירות זה, שהסיומת של כתובת המייל שלכם היא mehadrin.net שזה נותן לכולם להבין שיש לכם רק מייל…

בתוכנית זו לא ניתן לשנות את רמת הסינון כלל!

ikosher (איי כשר) – משווקים כרטיסי סים מיוחדים המוגבלים לתוכנית מייל בלבד ללא שום אפשרות לשינוי! הקליטה מבוססת על פלאפון או סלקום כשהסינון הוא ברמה הטובה ביותר – מבוסס על נטפרי, כולל סינון תמונות.

תוכנית זו כוללת גישה לג’ימייל, לעדכוני אנטי וירוס, לג’מבו מייל ולשירות העברת קבצים גדולים של נטפרי (אבל נפח הגלישה מוגבל כמו כל תוכנית סלולרית, כך שלא תוכלו להעביר יותר מידי קבצים גדולים), כמו כן ישנה גישה לווייז (עבור מכשירים ניידים).

יש להתקין את התוכנה של נטפרי (וויי פרי – WiFree) עבור חסימת המחשב מרשתות אחרות.

בתוכנית זו לא ניתן לשנות את רמת הסינון כלל!

אוקיימייל – שירות שמספקת חברת נתיב תחת השם ‘אוקיי מייל’, עם קליטה של פלאפון, נפח הגלישה החודשי הוא 1GB.
בתוכנית זו מקבלים גם תיבת מייל אחת של אוקיימייל עם כתובת בסיומת okmail.co.il, כל תיבה נוספת בעלות של 25 ₪ בחודש.

תוכנית זו כוללת גישה לתיבת המייל של אוקיימייל בלבד! ללא גישה לג’ימייל או לתיבות דואר אחרות.
חשוב! למניעת תקלות חמורות, יש לבקש מהם את התוכנה החוסמת את הגישה לרשת במחשב למעט הגישה לתיבת המייל של אוקיימייל (בתוספת תשלום חד פעמי של 49 ₪).

יש לשים לב למגבלות הקיימות בתיבת המייל של אוקיימייל: נפח האחסון הוא 1GB (לעומת 15GB בג’ימייל למשל, הגדלת שטח האחסון כרוכה בתוספת תשלום), נפח גלישה חודשי קטן (יחסית לתוכניות במחיר מקביל), לא ניתן להתחבר לשירותי שליחת קבצים גדולים (וגם נפח גלישה מוגבל שלא מאפשר זאת), עלות נוספת עבור תוכנת חסימה למחשב (מוצר הכרחי למניעת תקלות חמורות!), וגם עלות חודשית גבוהה על כל תיבה נוספת (בג’ימייל למשל ניתן לפתוח כתובות ללא הגבלה), כמו כן, זו כתובת שלא תלך איתכם לשום מקום במידה ותעברו לחברה אחרת…

ישנו יתרון בשירות זה, שהסיומת של כתובת המייל שלכם היא okmail.co.il שזה נותן לכולם להבין שיש לכם רק מייל…

בתוכנית זו לא ניתן לשנות את רמת הסינון כלל!

פרטי התקשרות לחברות הסינון

 

חיבור לאינטרנט עם הגדרות סינון למייל בלבד

במידה והאפשרויות הנ”ל לא מתאימות לכם, תוכלו להתחבר לאינטרנט מסונן ולהגדיר את הסינון למייל בלבד, שימו לב שזה לא מומלץ כלל אם אתם באמת לא רוצים שיהיה לכם אי פעם יותר ממייל בלבד!

קהילת מייל בלבד בנטפרי – ניתן להתחבר לנטפרי בצורה הרגילה (דרך אר אל אינטרנט, או 019, או סים כשר, כפי שהסברנו בהרחבה במדריך ‘איך להתחבר לאינטרנט מסונן‘), ואז לאחר ההתחברות לנטפרי תצטרכו להיכנס להגדרות הסינון ושם לשייך את החיבור שלכם לקהילת ‘מייל בלבד’, תוכנית זו ניתנת לשינוי עם קנס יציאה של 30 ₪.

אם אתם באמת רוצים להיות חסומים, ישנה אפשרות להגדיר בממשק הניהול של הגדרות הסינון סיסמה מיוחדת להגדרות אלו בלבד, כך שתוכלו לבקש ממישהו אחר להגדיר את הסיסמה הזו של הגדרות הסינון, ועדין זה לא ימנע אתכם מגישה לכל שאר תכונות הניהול של החיבור.
כדאי גם לעיין בהוראות המפורטות להגדרות סינון מותאמות אישית במדריך ‘איך להתחבר לאינטרנט מסונן‘.

כמובן שיש להתקין את התוכנה של נטפרי  (וויי פרי – WiFree) לחסימת המחשב מרשתות אחרות.
כמו כן, יש להתקין את תעודת האבטחה, (ראה בהרחבה במדריך ‘איך להתחבר לאינטרנט מסונן‘)

אתרוג פלוס – אין אפשרות לחיבור סלולרי עם סינון ברמת הספק.

נתיב – אין כלל אפשרות לסינון ברמת הספק.

פרטי התקשרות לחברות הסינון

 

התחברות עם תשתית ביתית

כפי שהקדמנו, אם אתם צריכים להעביר הרבה קבצים גדולים, או שאתם זקוקים לחיבור יציב ומהיר, או שאין לכם קליטה במקום העבודה וכדו’, תצטרכו להתחבר לתשתית ביתית.

חלק מהאפשרויות כאן דומות לאפשרויות בחיבור סלולרי, יש לעיין שם להשלמת מידע נחוץ, ונפרט בקצרה לפי סדר העדיפויות:

מהדרינט – מספקים חיבור נייח עם חיבור למייל בלבד על ידי רשת מבודדת מהאינטרנט, ללא שום אפשרות שינוי בתוכנית!

בחיבור הנייח של מהדרינט ניתן לקבל גישה למספר אתרים בודדים (עד 5 אתרים), אמנם גם אפשרות זו אינה יכולה להתחבר לכל אתר (מכיון שזהו חיבור עצמאי כנ”ל), לכן יש לשים לב לבדוק מראש אם השירות תומך בחיבור לאתרים שאתם צריכים. שירותי העברת קבצים גדולים אינם נכללים באתרים היכולים להיפתח בשירות זה.

אר אל אינטרנט – מספקים חיבור נייח למייל בלבד מבוסס על הסינון של נטפרי, התוכנית כוללת גישה לג’ימייל, עדכוני אנטי וירוס, לג’מבו מייל ולהעברת קבצים גדולים של נטפרי. אמנם יש לשים לב שאין שום מניעה לעבור למסלול של אינטרנט נטפרי בכל רגע על ידי פניה לנציג!

קהילת מייל בלבד בנטפרי – ההתחברות היא בעצם כמו התחברות רגילה לנטפרי (על ידי אר אל אינטרנט או X2ONE, 019 או סים כשר, עיין במדריך ‘איך להתחבר לאינטרנט מסונן‘), ולאחר מכן הצטרפות לקהילה של מייל בלבד, לפי ההוראות הנ”ל.

מסלול מייל בלבד באתרוג פלוס – ההתחברות היא כמו התחברות רגילה לאתרוג פלוס (עיין במדריך ‘איך מתחברים לאינטרנט מסונן’), יש לבקש בעת ההתחברות להגדיר אתכם על המסלול של מייל בלבד. אמנם יש לשים לב שאין שום מניעה עקרונית לעבור מסלול בכל רגע על ידי פניה לנציג!

הערה חשובה!!!
מכיוון שהשירות של ‘אתרוג’ הרגיל לוקה בחסר מבחינת רמת הסינון, חברת אתרוג מפתחת את המסלול ‘אתרוג פלוס’ (הכולל סינון תמונות ידני, כולל רק את המסלולים ‘יעיל’ ו’מתקדם’ ללא אפשרות למסלול העסקי שהוא יותר בעייתי, ואין אפשרות ל’קבוצות’).
נכון למבדקים שנערכו לפני תקופה, ישנם אתרים שימושיים החסומים במסלול זה ואינם נפתחים למרות שליחת בקשה, ונראה שהמוצר עדיין בהליכי פיילוט. המעוניין להשתמש יברר אצל משתמשים האם הבעיות נפתרו.

מסלול ‘דואר’ בנתיב – ההתחברות היא כמו התחברות רגילה לנתיב (עיין במדריך ‘איך מתחברים לאינטרנט מסונן’), יש להצטרף למסלול ‘דואר’ המאפשר גישה לג’ימייל. אמנם יש לשים לב שאין שום מניעה עקרונית לעבור מסלול בכל רגע!

פרטי התקשרות לחברות הסינון

 

התחברות במקומות עבודה

בעצם המדובר הוא בחיבור VPN שנועד לתת מענה במידה והחיבור חייב להיות על ידי רשת לא מסוננת, כגון בעמדה האישית במקום העבודה וכדו’, ה-VPN עוקף את הספק הלא מסונן ומביא לכם למחשב את הספק המסונן. (הוסבר בהרחבה במדריך ‘איך להתחבר לאינטרנט מסונן’).
רק חשוב לזכור שזה ממש לא לכתחילה, ובכל אופן חובה להתקין תוכנת חסימה על המחשב במצבים אלו, כי אחרת זו ברכה לבטלה……..

שימו לב, כל החיבורים דלהלן הם לאינטרנט ולא למייל בלבד, אם אתם מעוניינים במייל בלבד תצטרכו להגדיר זאת בהגדרות הסינון כנ”ל.

בנטפרי ניתן להתחבר ל-VPN על ידי תוכנה ייעודית (אניוואר – AnyWere) שעושה את כל העבודה במחיר מוזל במיוחד, נדרש אישור בכדי להצטרף לשירות זה. במידה והתוכנה לא עובדת על המחשב שלכם תוכלו לפנות לתמיכה הבכירה לקבלת פתרונות מתקדמים.
לחילופין ניתן להצטרף לשירות VPN אצל אר אל אינטרנט.

באתרוג פלוס התוכנה שלהם כבר מגדירה את החיבור ל-VPN באופן אוטומטי.

בנתיב התוכנה מיועדת מלכתחילה לסינון עם חיבור לרשת לא מסוננת, כנ”ל.

פרטי התקשרות לחברות הסינון

 

והברירה האחרונה…

אם גם כל זה לא מתאים לכם, תצטרכו לשקול בכובד ראש אפשרות של שימוש בתוכנות הבאות.

שימו לב! כשכל החסימה שלכם מתבססת רק על תוכנה זו או אחרת, ובפרט אם אין לה ותק ונסיון רב, זה די מסוכן….. איך נאמר זאת….. לא הייתם שמים על זה את החיים שלכם……..
כולנו יודעים שתוכנה היא לא תמיד ממושמעת….. כך שברור שהאופציה הזו היא האחרונה ביותר ברשימה רק אם לא נשארה שום דרך, ואתם פוקחים זוג עיניים גדולות עם יד על הדופק שזה באמת אכן עובד וחוסם………

תוכנת אוקיי מייל – במידה ורכשתם נטסטיק של אוקיימייל, תוכלו להתקין (בתוספת תשלום) את התוכנה החוסמת את הגישה לרשת, ומאפשרת גישה לתיבת המייל של אוקיימייל בלבד, ואז גם עם חיבורים אחרים (וויי פיי למשל) תהיה לכם גישה לתיבת אוקיימייל בלבד. (יש לשים לב לחסרונות באוקיימייל כמפורט לעיל).
תוכלו גם לברר איתם אולי יסכימו למכור לכם תיבה של אוקיימייל ללא רכישת נטסטיק…..

ממש לא כדאי-K9 – תוכנה זו מופצת בציבור הכללי, והיא אולי מותאמת לצורכי הציבור הכללי, אבל בשום אופן לא למי שחרד על נפשו……… אולי רק במקרים מאוד מאוד מסויימים……. (אם נפרט בקצרה, זו תוכנה שלא יכולה להתאים כסינון אינטרנט לשומרי תורה כלל! וגם מה שהיא כבר חוסמת מלא בליקויים! ובכלל זו תוכנה שלא התעדכנה מ-2010 וזה אומר שמצבה גרוע מאוד! הרשת השתנתה מאז כל כך הרבה……. וכדי לבצע הגנה טובה ומקיפה צריך כל הזמן עדכון ופיתוח מקצועי).

 

ואם בכל זאת הסתבכתם…

אז באמת תבינו, יש אנשים שיושבים שם בדיוק בשביל זה!!! ועידת הרבנים לביצור חומות הדת הקימה במיוחד לשם כך מוקד ייעוץ מקצועי! הם נגישים לעזור לכם בכל התלבטות ובעיה טכנית, הם יעזרו יסבירו יפרטו וידריכו אתכם הכי טוב איך לא להגיע לאיפה שאתם כל כך לא רוצים להגיע………. יש להם גם רעיונות ודרכים נוספות שלא הוזכרו כאן ומיועדים למקרים חריגים ומיוחדים………

מוקד הייעוץ של ועידת הרבנים לביצור חומות הדת
טלפון: 1599-550-330

 

 

בשעה טובה!
אתם מתחברים למייל בלבד? אז שתדעו שאספנו וריכזנו עבורכם את כל מה שיכול לעזור ולהועיל לכם! אינדקס מסודר של כתובות מייל שימושיות ומועילות… תוכלו לעיין כאן בתוכן האינדקס, או כאן לקבלת האינדקס בפורמט PDF.

להתראות!

 

 

 

המדריך הזה לא יהיה מושלם אם לא נסביר על שליחת קבצים גדולים! אז הנה…

העברת קבצים גדולים

נכון, זהו אחד הנושאים שבגללו רבים מתקשים בחיבור למייל בלבד!

אז בואו ננסה לעשות קצת סדר ולעזור במה שאפשר…

אם אתם צריכים להעביר קבצים גדולים, אז קודם כל שתבינו, אין שום דרך להעביר קבצים גדולים במייל בקובץ מצורף! טכנית זה לא קיים! (בג’ימייל ניתן להעביר עד25MB  כקובץ מצורף בכל הודעה).

כל השירותים של העברת קבצים גדולים הם בעצם שירותי אינטרנט, ג’מבו מייל למשל, זהו אתר לכל דבר וענין שמעלים לשם את הקבצים והם נשמרים בשרת שלהם, כששולחים את הקבצים האלו לחבר בעצם שולחים לו רק קישור לאתר של ג’מבו מייל להורדת הקובץ ששלחתם.

על כן, בעת שאתם פונים לחברת סינון ומבקשים להתחבר למייל בלבד, אם אתם רוצים להשתמש באופציה של שליחת קבצים גדולים, אתם בעצם צריכים לפתוח את חבילת הסינון שלכם מעבר לחבילה בסיסית של מייל בלבד, ואם כבר, אז תצטרכו לנקוט במשנה זהירות אם אתם לא רוצים שמהר מאוד תפתחו את החסימה לעוד ועוד אתרים, (רק להעביר כסף, ורק להגדיר דרגה בתמ”ת וכו’ וכו’………).

כמובן אם כן שבמידה ואתם זקוקים להעברת קבצים גדולים, ישנה עדיפות ברורה לתוכנית שאינה ניתנת כלל לשינוי וכוללת מלכתחילה העברת קבצים גדולים כחלק מהתוכנית. (קיים כיום רק ב’איי כשר’).

אבל ישנה עוד אופציה…

תקשיבו, יש רעיון נוסף! תוכלו לעשות שימוש בתוכנות פיצול וחיבור למיניהן, מדובר בתוכנות שמסוגלות לפצל קובץ גדול לחלקים קטנים בגודל שתגדירו, ולאחר שתשלחו כל חלק בהודעה נפרדת בג’ימייל, המקבל יוכל לחבר את כל החלקים לקובץ אחד.

זה יכול להתאים לכם אם אתם צריכים להעביר קבצים שהם יותר מ-25MB אבל לא יותר מידי גדולים (שאז זה מסורבל יותר…), או שאתם צריכים להעביר קבצים גדולים פעם ב… ולא בתכיפות גדולה (שאז זה ממש מסורבל…).

אנחנו במרכז ההורדות שלנו עושים שימוש בתוכנה GSplit שהיא מאוד גמישה וניתנת להגדרה, וגם מייצרת עם כל פיצול קבצים קובץ נוסף בסיומת exe (יישום), שברגע שמפעילים אותו במחשב היעד, הוא מחבר ברגע את הקבצים לקובץ אחד, והיתרון בזה שאין צורך כלל בהתקנה בכדי לחבר את הקבצים בחזרה, (ככה כשאתם שולחים למישהו כאלו קבצים לא תסבכו אותו עם התקנות וכו’…).

אם תרצו, הכנו לכם מדריך לשימוש בתוכנה הנ”ל (אינה תומכת עברית), וזה ממש כאן.

להורדת התוכנה GSplit לחצו כאן

 

 

מקורות והתנצלות

בהכנת המדריך נעזרנו גם ב:
אתר הויקי המצויין של נטפרי – נטפרנדס
האתר של אאוטנט
נציגי איי כשר ומהדרינט.
מוקדי השירות של אתרוג פלוס ונתיב.
(בחוויית השירות בכל חברה לא נוכל לשתף אתכם… מתנצלים!)

במידה ונפלה טעות במידע המובא כאן אנא קבלו את התנצלותנו.
הדברים נכתבו על דעת הכותב ולא באחריותו!
אם יש לכם במה לשפר או לתקן את המדריך נשמח להתעדכן!
טופס צור קשר
info@glatmail.co.il

 

רוצים להוריד את המדריך הזה מסודר בקובץ PDF? אז זה כאן!

 

 

 

עזר לכם? תעזרו לנו..... דרגו!


תגובות

יהודה · 31/10/2018 כתב ב: 16:11

אשריכם, המידע מאוד חשוב ,ורואים שהוא נכתב מתוך יראת שמים, ורצון לעזור לציבור השומר על עצמו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *